הגשמת חלום: איך עזרנו לאהרון להגשים חלום בעזרת מודל שיווק אפקטיבי "רווחה כלכלית"

תאור מקרה: הגשמת חלום לאהרון

חלומות הם חלק חשוב מאוד מהדרך שבה אנשים צומחים ומתפתחים, אלא שלא תמיד יודעים אנשים לתרגם את החלום לתכנית פעולה מעשית שתוביל אותם אל היעדים הרצויים. נשמע מוכר? האם גם אתם מתוסכלים מהתקיעות בחיי היום יום שלכם וחולמים על פריצת דרך שתחולל את השינוי הגדול בחיים שלכם, אבל אין לכם מושג איך להוציא את החלום מהכוח אל הפועל? על הדרך שבה עזרנו לאהרון לבנות תשתית שיווקית נכונה שתאפשר לו להגיע אל החלום שלו, ולהפוך את החלום הגדול שלו לתוצאות בחשבון הבנק שלו – במאמר שלפניכם. מוזמנים לקרוא, ליישם ולשתף.

אהרון פגש זוג בשם מרדכי ורחל וולט, ובשיחה על כוס קפה הם שאלו אותו: אהרון איפה אתה היום? איפה אתה רוצה להיות בעוד שנה, שנתיים, 3 שנים? מה הרצונות שלך? האם אתה רוצה שיהיה לך זמן פנוי? האם אתה רוצה לטייל עם המשפחה? האם אתה רוצה להשתתף בחוגים?

ואהרון אמר להם: כן הוא היה רוצה לעשות את כל הדברים האלה! אבל הוא לא רואה שיהיה לו זמן, מפני שלפני זה  הוא היה שכיר ועבד מסביב לשעון, ועכשיו הוא עצמאי ועובד עוד יותר מסביב לשעון, תמיד דואג כאשר הוא לרגע לא עובד, יש לו הרבה אנשים שעובדים אצלו, יש לו מלא הוצאות, ויש לו מכל זה כאבי ראש, והוא מרגיש גמור, ומה שהוא הכי הרבה רוצה זה קצת זמן פנוי להיות עם משפחה ולנוח קצת.

ומרדכי שאל אותו: אם הייתי יכול להראות לך דרך שהיית יכול להשיג את זה, האם היית מוכן להשקיע חצי שעה ולראות את התכנית העסקית שלי?

ואהרון ענה: בטח אני אשמח לראות! אז מרדכי הראה לו את התכנית.

דבר ראשון: מה קרה לאהרון אחרי הפגישה

מאז הפגישה עם הזוג וולט, אהרון בנה עסק שיווקי מאד גדול עם מלא שותפים בארץ ובארה"ב, אבל במיוחד עם שותפים בארץ, העבודה התנהלה בעבודת צוות, אנשים עוזרים אחד לשני לשפר את איכות החיים להם ונהנים מהכנסה כספית שגדלה מחודש לחודש.

לפני כן אהרון עבד בתור שכיר ועצמאי בארץ, החלום שלו היה: הוא את זמן פנוי לו ולמשפחתו, ולא כל כך את הכסף. אחרי שהתחיל לבנות את עסק השיווק הזה, ולאחר פעילות של 8 חודשים, הוא היגיע בעסק השיווק הזה, לרווח של הרבה מאד כסף בכל חודש ובנוסף הוא התחיל לקבל תמלוגים, ונוצר לו המון זמן פנוי.

יום אחד הוא אמר למשפחתו שהם לוקחים יום חופש מלימודים, והמשפחה שאלה אותו מה זאת אומרת יום חופש מלימודים, ואהרון אמר לילדים שלו: שאנו נוציא אתכם כל יום רביעי מביה"ס ונעשה טיול בארץ בכל פעם למקום אחר.

יום אחד המשפחה נסעה לטייל בספארי בר"ג עם האוטו שהחברה קנתה עבורו (והוא בכלל עצמאי בחברה), והילד האמצעי אמר לו שהוא חושב שהחיות מסתכלות עלינו ולא אנו על החיות, כי אנחנו המשפחה היחידה פה בספארי, בגלל שרוב האנשים עובדים, ויכול להיות שהם מרוויחים הרבה כסף אבל אין להם זמן פנוי.

זמן פנוי היה בעצם החלום שלו.

דבר שני: מה החלום שלך?

הרבה פעמים אנשים נכנסים לעבודה שקוראים לה 40-40-40, מה זאת אומרת?

עובדים 40 שעות בשבוע בשביל לעזור למישהו אחר להיות עשיר,

אהרון עבד קשה הרבה פעמים אצל אנשים אחרים והשקיע מהזמן שלו ומהזמן של המשפחה שלו, הוא ממש עזב את הבית בשביל לעבוד יותר מ- 8 ואף יותר מ- 10 שעות ביום, ובהמשך הוא היה לוקח את המשאית והוריד סחורה בעסק והיה חוזר הביתה ב 10 בלילה, ואז אשתו הייתה יוצאת לעבודה בטלוויזיה בתרגום.

כשאתה עובד אצל מישהו, לכל אחד יש את החלום שלו, וזהו בעצם החלום של בעל הבית שלך, אתה עובד אצל בעל הבית כשכיר וכך משלים לבעל הבית את החלום שלו. זה לא נורא אם אתה מרוויח טוב ואתה יכול לחסוך לך לעתיד ולפנסיה, אבל אחרי 40 שנה בעבודה, של 40 שעות בשבוע, אתה יוצא לפנסיה, ואתה מקבל 40% מההכנסה שלך (40-40-40).

אני רוצה לשאול אתכם: מה היה קורה היום אם היית צריך להפסיק לעבוד? או משהו קרה בעבודה או פיטרו אותך או חס וחלילה נפצעת האם ההכנסה שלך הייתה ממשיכה להיכנס לחשבון הבנק שלך? כדי שתוכל לשלם את הוצאות הבית, גן ילדים, טיפול ברכב, זה יכול להיות דבר מאד מפחיד. ואם זה היה קורה, האם יש לך דרך להשלים את ההכנסה הזאת?

דבר שלישי: מהו מודל שיווק "רווחה כלכלית"?

זה עסק טוב מאד לאנשים שאוהבים לעזור לאנשים, ואת זה מה שאהרון אוהב לעשות, וגם אנשים שהוא פגש הם אהבו לעזור לאנשים אחרים, כמה שיותר שאהרון עזר לאנשים אחרים להצליח להגשים את החלום שלהם, אם זה 1,000, 2,000 ₪, או אולי 10,000 ₪ בחודש או יותר או לנסוע לחו"ל או לסגור את האוברדראפט או לשלם על הרופא שיניים או לתקן את האוטו, אהרון הרוויח יותר.

התנהלות כזו לא נמצאת באף מקום אחר, במקום אחר אתה עוזר למישהו אחר בעבודה, ומסתבר שהאדם שעזרת לו מתקדם לפניך ולוקח את הג'וב שלך או את העבודה שלך.

כאן במודל שיווק "רווחה כלכלית", אתה מתוגמל ומקבל כסף על זה שאתה עוזר למישהו אחר להצליח, ואתה לא עושה את זה לבד, אתה עושה את זה עם אנשים אחרים, ועם החברה, התנהגות זו ממש התאימה לאהרון, במקומות אחרים שאהרון עבד בארץ וגם בארה"ב אנשים לא רצו שהוא יתקדם, וכאן במודל שיווק המיוחד זה בדיוק הפוך, זה טוב מאד לאנשים שעוזרים לאנשים אחרים.

מודל שיווק "רווחה כלכלית" זה בעצם: אם יש לך חלומות גדולים אתה פשוט עוזר ליותר אנשים לעשות את העסק הזה, אתה לא צריך לדעת כלום, אנחנו מלמדים אותך את מודל השיווק, בדיוק כמו שלימדו את אהרון.

העסק הוא שלכם, אבל אתם לא לבד!

איך העסק הזה עובד? אהרון ואשתו, פשוט החליפו חנות, אשתו קנתה מוצרי טיפוח העור וקוסמטיקה ואהרון קנה משחת שיניים ושמפו וקונדישנר, קרם גילם וטיפוח העור, כל מה שאשתו קנתה בחנות היה במחיר קמעונאי, ועכשיו הם קנו את מוצרי הצריכה במחיר סיטונאי מהחברה שלהם.

וכל מה שאהרון עשה זה לדבר עם אנשים, לשאול אותם מספר שאלות קצרות: איפה הם היום? ואיפה הם רוצים להיות בעוד חצי שנה או בעוד שנתיים? והאם יש להם דרך להגיע לזה? ואם אין להם דרך להגיע לזה, אהרון היה מציע להם להיפגש ולהראות להם דרך איך לעשות ולהגשים את המטרות שלהם? לא רוצים זה טוב, כן רוצים זה טוב מאד! והוא צירף את האנשים שהיה להם חלום ורצו להגיע אליו

בשורה התחתונה

ואני מדריך כל אחד שרוצה להגיע אל החלום שלו ומצטרף למודל השיווק "רווחה כלכלית".

איך לעשות את זה? יש לנו הדרכה איך לעשות את זה ב- "8 הצעדים להצלחה" כל מצטרף ילמד את זה, אנו נעבוד ביחד. אני מחפש  5 אנשים שגם רוצים להגיע אל החלום שלהם, אם זה לשלם לגן ילדים כמו שאהרון רצה או לצאת לחופש.

בעוד 3 עד 6 חודשים אתם יכולים להרוויח עוד $2,000 (10,000 ₪) עד 3,500$ (14,000 ₪) בחודש בנוסף למה שאתם עושים היום.

כל פעולת השיווק היא פשוטה, אנחנו מחליפים חנות, במקום לקנות בסופר במחיר קמעונאי, אנחנו רוכשים מוצרים מהעסק שלנו במחיר סיטונאי, מציעים לאנשים לעשות את אותו הדבר ומייצרים הכנסה נוספת לנו ולהם.

ללא סיכון כלכלי, ואתה לא צריך לדעת את העסק בכלל, אנחנו מלמדים אותך את העסק מהתחלה ועד הסוף אנחנו עובדים בעבודת צוות, אהרון עובד אישית עם האנשים בעסק 24 שנה וזה כבוד בשבילו לעבוד עם האנשים בארץ.

זכות המלה האחרונה לאהרון:

…" אני הרווחתי בארץ הרבה מאד כסף, בזמן פעילות העשייה שלי אני קיבלתי איזה 4-5 מכוניות, בארץ קיבלתי בית שאני קורא לו פסל, בית מאד גדול במרכז הארץ כ- 250 מ"ר שעלה לי המון כסף, אבל בפועל החברה שילמה לי בעד תשלומי הבית, גם כל מי שעזר לי ושאני עזרתי לו, הרוויח הרבה מאד כסף, אני בעסק הזה הרווחתי מיליונים, לא רק מיליונים ב- ₪ , אני הרווחתי את זה גם ב- $, ולא עשיתי את זה לבד בגלל שאני חכם או משהו כזה, אני חיפשתי הזדמנות של איך אני יכול לחיות חיים יותר מאושרים? בכך שאני עוזר לאנשים אחרים, כי זה האופי שלי, וגם שאיש לא מסדר אותי, ובנוסף אני לא צריך לעבוד מסביב לשעון בשביל מישהו אחר, אלא בשביל עצמי ושיהיה לי קצת זמן פנוי, ובהמשך התחלתי להבין שיש בעסק גם תמלוגים, זה עשה לי את הכול"…

טיפ קטן צידה לדרך

רוברט קיוסאקי מחבר ספר "אבא עשיר אבא עני" אמר: "בשביל לעשות הכנסה שתהיה לך לכל החיים צריך להתחיל עסק בצד, ולהשקיע בו כמה שעות עבודה, לא לעזוב את מקום העבודה, לא לעזוב את העסק שלך אלא להתחיל עסק בצד".

עכשיו אתם

הראיתי לכם איך מודל השיווק "רווחה כלכלית" נתן לאהרון את הכלים ואת התשתית הדרושה כדי להגשים את החלום שלו ולהגיע להישגים עסקיים מעולים. עכשיו תורכם. מה תוכלו להוסיף מניסיונכם? מה החלום שלכם? האם יש לכם דרך להגשים אותו תוך שנה או שנתיים? אשמח אם תשתפו אותי פה למטה, בתגובות, כדי שכולנו נוכל ללמוד ולצמוח.

הצעד הבא שלכם להצלחה

אהבתם? שתפו את המאמר עם חברים, שגם הם ילמדו וייהנו. גם אתם רוצים לקבל ממני עצות טובות, השראה והעשרה בנושא מודל שיווק אפקטיבי? הקליקו עכשיו על הקישור והורידו את המדריך 3 צעדים קריטיים שיבטיחו לכם חשבון בנק מאוזן מתמיד! והמדריך כבר בדרך לתיבת המייל שלכם-  באהבה ממני ולגמרי בחינם!

.

 

Print Friendly

אודות שלמה טופז

שלמה טופז, יועץ עסקי ויזם חברתי כלכלי – מסייע לאנשים שמתקשים לסגור את החודש להגדיל את ההכנסה החודשית שלהם, באמצעות מודל שיווקי מוכח וחדשני, שמאפשר להגיע ל 10,000 ₪ תוך 100 ימים בלבד, בהשקעה של שעה ביום בלבד.
להורדת מדריך בזק ובו 3 שלבים קריטיים שחייבים לעשות במיוחד אנשים מאד עסוקים על מנת לחיות ברווחה כלכלית!
לחץ כאן עכשיו על הקישור וקבלו את המדריך לגמרי בחינם!

השארת תגובה