המאה ה- 21 פלנטה אחרת

המאה ה- 21 פלנטה אחרתהמאה ה- 21 פלנטה אחרת

החברות הגדולות, העבדות המודרנית וההתחדשות במאה ה-21.

 רוב האנשים בעולם עושים שוב ושוב את אותם הדברים במשך החיים ומצפים לקבל תוצאות שונות, ואני שואל: מה הספקתם? ומה מימשתם בחייכם?

הסיפור הוא פשוט, רוב האנשים הם מפורמטים, הם מוותרים על החלומות והמטרות שלהם. למה? מה דפק אותם?

כמו שאתם מבינים,

מערכת החינוך, השיטות הישנות שמלמדים בבית הספר העממי, התיכון והאוניברסיטה. מוסדות אלה מיעודים להנפיק אזרחים ממושמעים, משלמי מסים וחייבי חובות.

זה הכול … אתם מתוכנתים לוותר על החלומות וההחלטות שלכם. תכננו אותכם לחיות ממקור הכנסה אחד ולסמוך על משכורת קבועה. נשאלת שאלה: איך אפשר לסמוך על מקור הכנסה אחד? בדרך זו המערכת מבטיחה שאתם תגדלו ללא ידע פיננסי…

במאה 21 יש דרך לייצר הכנסה בדרך אחרת, לגרום לכם להבין, איך עובדת המערכת? איך לתכנן אסטרטגיות אחרות שיביאו לכם דברים שאתם באמת רוצים?

מערכת העוני היא תכנית המקור שלכם, מערכת זו גם שומרת אותכם ממושמעים על ידי כך שהיא משאירה אותכם בחובות ומרגילה אותכם להיות משלמי ריבית על כסף ווירטואלי שמערכת הבנקאית מלווה לכם. התוצאה היא שיש לכם חובות ואתם לא מתמקדים במטרות החשובות שלכם, אלא רק בתשלומי ההלוואות והחובות, וכך אתם מעבירים את החיים.

95% מאנשים עובדים בשביל הצורך להתקיים, אנשים חיים כאילו הם אינם מודעים ליכולות שלהם, הם אינם מודעים לחיים שלמען מה שהם צריכים ואוהבים באמת, למען תשוקה, חשקים משמעותיים ועוד דברים כאלה. לכן רוב האנושות נלחמת על חובות שלה כדי לשרוד, זה עובד ככה בכל המדינות ולא משנה באיזה חלק מהעולם, זו אותה תוכנה.

מי יוצר את אותה תוכנה? אנחנו… אנחנו הולכים לבית הספר ולשאר המקומות הממוסדים, והמערכת כלל אינה מלמדת אותנו איך להתפתח ולקבל הבנת שפע פיננסי שקיים. ההורים הם תוצר של המערכת, הם גם התחנכו על הכנסה קבועה אחד, ואנחנו תוצרים של ההורים של ההשפעה שלהם ושל המערכת, וכך אנחנו הופכים את עצמנו לעבדים של המערכת שאני מכנה אותה עבדות מודרנית. יוצא שאנחנו איננו בעלי שליטה בחיים שלנו, אלא נכנעים לתכנות המוקדם הזה.

אז מה הדבר הנכון לעשות?

קודם כל, תחשבו באופן פרקטי ומועיל על בניית מקור הכנסה נוסף שצריך להיות קל ופשוט ליישום. עלינו לשנות את התכנה הזאת,

  • הדבר הראשון שעלינו לעשות זה: להיות מודעים.
  • הדבר השני זה: לנטרל את התכנית הקודמת.

יש כביכול ליצור תוכנת אנטי וירוס פרטי, לחשיבה אישית, זאת אומרת לחשוב אחרת ממה שהורגלנו לחשוב, להיות ממוקדים יותר, ולהגדיר את המטרות האמתיות שלנו, המטרות העמוקות ביותר. חשוב לזכור שהמטרה העמוקה ביותר שלנו זה לחיות חיי חופש ולהגשים את החלומות שלנו, ובכדי לממש את זה, אתם צריכים להגדיר את המטרות שלכם בכתב, כי אם לא תגדירו אותם בבירור ובדיוק, תיפולו בתוך מטרות שהן חלק מהתכנית הקודמת, תוכנית של עבדות מודרנית במערכת.

עליכם להיות מודעים לשאיפות שלכם, ולדעת איך ליצור תזרים הכנסה פסיבי ממספר מקורות שיאפשר לכם לממש את המטרות והשאיפות שלכם, כך תשיגו שפע ואושר בשפע…

אני האמנתי בכך שאגשים את המטרות שלי, תכננתי והפעלתי את המוח ויצרתי תוכנית וגרמתי לה לקרות. כתבתי אותה, שיננתי ונשמתי אותה וחייתי אותה.

היום האפשרויות עוד יותר טובות. אנחנו חיים בעידן המידע והשפע… היום הכול פתוח לפניכם. אנחנו חיים בעידן  המידע, התקשורת והאינטרנט, כך שאין שום מגבלות לצאת " מהקופסה המפורמטת" שלכם (המוח) ולהצליח בגדול!!!

בשורה התחתונה

תוספת הכנסה שמיועדת לרווחה כלכלית ואיכות חיים לא נבחנת במלים ובשיחות בסלון, אלא ביכולת שלכם להחליט ולעשות מעשה עבורכם ועבור משפחתכם בצורה הטובה והמקצועית ביותר. כמו שיכולתם ללמוד מהמאמר, כדי שייצור תוספת הכנסה שלכם באמת תעבוד בשבילכם, היא חייבת להתכוונן למטרות חלום שלכם. עליכם לדבר עם בן או בת הזוג שלכם על הנושאים שחשובים לכם.

אני מודע לקשיים למצוא דרך להגשמת תוספת הכנסה מבלי לפגוע קשות בשעות הפנאי והמנוחה שלכם. יש בימינו מספר רב של אפשרויות להשיג תוספת הכנסה. הדרך חייבת להיות פשוטה מועילה ושימושית.

עכשיו אתם

עד כאן מניתי את העובדות הקריטיות שהרבה מדי אנשים עושים ופוגעים במו ידיהם באפקטיביות ברמת החיים שלהם והגשמת החלום שלהם. מה תוכלו להוסיף על העובדות  שמניתי? איזו עצה טובה תוכלו לתת לקוראים מניסיונכם? אנא, שתפו אותנו בתגובות, למטה, כדי שכולנו נוכל ללמוד ולצמוח.

הצעד הבא שלכם להצלחה!

אהבתם? שתפו את המאמר עם החברים. רוצים לקבל ממני עוד הרבה טיפים מועילים, עצות שוות והדרכה מעשית לייצור אפקטיבי של מקור הכנסה נוסף שמביא תוספת הכנסה יעילה? הקליקו עכשיו על מדריך לבניית מקור הכנסה נוסף  עבור יצירת תוספת הכנסה למשפחתך!   ואיך את או אתה יכולים להצליח בזה?   במתנה ממני ולגמרי בחינם.

לקבלת פרטים לחץ כאן בצור קשר

 

 

אברהם נוב

 

Print Friendly

אודות שלמה טופז

שלמה טופז, יועץ עסקי ויזם חברתי כלכלי – מסייע לאנשים שמתקשים לסגור את החודש להגדיל את ההכנסה החודשית שלהם, באמצעות מודל שיווקי מוכח וחדשני, שמאפשר להגיע ל 10,000 ₪ תוך 100 ימים בלבד, בהשקעה של שעה ביום בלבד.
להורדת מדריך בזק ובו 3 שלבים קריטיים שחייבים לעשות במיוחד אנשים מאד עסוקים על מנת לחיות ברווחה כלכלית!
לחץ כאן עכשיו על הקישור וקבלו את המדריך לגמרי בחינם!

השארת תגובה