תוספת הכנסה: 3 טעויות קריטיות בדרך להגשמת חלום (ומה לעשות במקום)

3 טעויות קריטיות בדרך להגשמת חלום

רוב האנשים משתמשים בתוספת הכנסה כדי לנסות לחיות ברווחה כלכלית, אך מתקשים להגשים את החלום שלהם, העבודה גוזלת מהם זמן רב, אך מניבה רק תועלת מועטה. נשמע מוכר? האם גם אתם מנסים לתרגם את תוספת הכנסה שלכם לצמיחה ואיכות חיים, אבל במקום תוספות שכר אתם מקבלים בעיקר מחמאות על המאמצים שאתם עושים? על 3 טעויות קריטיות שהורגות את החלום של החיים הטובים (ומה לעשות במקום) – במאמר שלפניכם. מוזמנים לקרוא. ליישם. ולשתף.

כמו שאתם מבינים,

יותר ויותר אנשים משקיעים שעות ארוכות ומייגעות בעבודה כדי להשיג שכר נוסף, אבל אל איכות חיי רווחה הם לא מגיעים, בין היתר בגלל 3 טעויות קריטיות שהרבה מדי אנשים עושים בדרך, ופשוט הורגים במו ידיהם את האפקטיביות של תוספת הכנסה שהם מייצרים.

עוד מעט נראה מה הטעות הקשה מכולן שבגללה פעילות של שעות נוספות בעבודה של כל כך הרבה אנשים לא מייצרת את התוצאות הרצויות, אבל תחילה – הנה הטעות הראשונה.

טעות קריטית מס' 1: לא מחברים את תוספת הכנסה להגשמת חלום כלכלי

הטעות הראשונה שרוב האנשים שמייצרים תוספת הכנסה עושים, זה שהם עובדים שעות נוספות, מייצרים תוספת הכנסה, אך בלי לחשוב למה בכלל הם צריכים את תוספת ההכנסה, וזאת טעות גדולה מאוד, שעלולה להוביל לבזבוז זמן יקר ולהרבה מאוד תסכול ומפח נפש, מפני שיצור תוספת הכנסה ללא מחשבה היא כמו נסיעה ללא מטרה. תשרפו הרבה דלק… אבל לא תגיעו לשום מקום, ודאי לא למקום שחלמתם פעם, להגיע.

אז מה הדבר הנכון לעשות?

  • ראשית, רשמו לעצמכם את החלום שאליו ברצונכם להגיע בחודש-חודשיים הקרובים
  • עכשיו גלגלו אחורה את "הסרט", ובנו את התכנית שתוביל אתכם אל החלום, תוספת הכנסה אחר תוספת הכנסה.

תמיד, אבל תמיד תתחילו מהחלום של המשפחה שלכם. תוספת הכנסה הוא אמצעי ולא מטרה, ואין טעם לייצר תוספת הכנסה שלא משרתת ומקדמת את האסטרטגיה של החלום שלכם.

וזה עוד כלום לעומת הטעות הקריטית השנייה.

טעות קריטית מס' 2: חושבים על המינוס בבנק במקום לשים את החלום במרכז

הטעות השנייה שרוב האנשים שמייצרים תוספת הכנסה ע"י שעות עבודה נוספות עושים, היא שהם חושבים על המינוס בבנק ולא על החלום שלהם. וזאת טעות מאוד גדולה, מפני שהאיש עם המינוס המעיק בבנק עובד שעות נוספות מתוך כאב או צורך, והוא מאוד מרוכז במציאת פתרון זמני הדרוש לו. אם לא תייצרו תוספת הכנסה ששם את החלום שלכם במרכז המחשבה והעשייה – אף פעם לא תגיעו אל החלום שלכם.

אז מה הדבר הנכון לעשות?

  • קודם כל, חשבו קצת מחוץ לקופסה איך אפשר לייצר תוספת הכנסה בלי להשתעבד?
  • ככל שתשתמשו יותר במחשבה איך מייצרים תוספת הכנסה – כך תעבירו את המסר טוב יותר מהתכנון אל ביצוע.

לסביבה הרחוקה והקרובה שלכם, לא באמת אכפת כמה אתם עובדים ובכמה אתם במינוס, עצות יש הרבה, פתרונות יש מעט. לסובבים אתכם יש רק דבר אחד שמעניין אותם: הם עצמם ומה שהם צריכים. אם לא תייצרו תוספת הכנסה בנוסף לעבודה מצבכם הכלכלי לא ישתנה.

שום מאמר בנושא טעויות שעושים אנשים שמייצרים תוספת הכנסה עבור המשפחה לא יהיה שלם, בלי לדבר על הטעות השלישית והיא הקריטית מכולן.

טעות קריטית מס' 3: לא מתרגמים את הידע והאסרטיביות שלכם לתועלת מעשית

הטעות השלישית שרוב האנשים שמייצרים תוספת הכנסה עושים, היא לעבוד המון שעות עבודה נוספות במפעל או בעסק שלא מביאות כל שינוי בתוצאות במינוס בבנק, חוץ מעייפות, תסכול ולהירדם מול הטלוויזיה למרות היכולות שלכם. וזאת טעות מאוד גדולה, מפני שאם עבודת שעות נוספות לא יתרגם את הידע שלך והאסרטיביות שלך לתועלת מעשית עבור משפחתך, לא תהיה לך שום דרך להגשים את החלום שלך.

אז מה הדבר הנכון לעשות?

  • קודם כל, תחשבו באופן פרקטי ומועיל על בניית מקור הכנסה נוסף שצריך להיות קל ופשוט ליישום.
  • זה שאתם מומחים בתחומכם – זה מצוין, אבל הדבר החשוב באמת הוא איך המומחיות הזאת משרתת את המשפחה שלכם.

רק כאשר תפנימו את ההבדל הגדול שבין "ידע" ל-"תועלת", ותשנו את הגישה המחשבתית שלכם בהתאמה ובאמת, תתחילו לראות תוצאות ברווחה כלכלית עבור משפחתכם.

בשורה התחתונה

תוספת הכנסה שמיועדת לרווחה כלכלית ואיכות חיים לא נבחנת במלים ובשיחות בסלון, אלא ביכולת שלכם להחליט ולעשות מעשה עבורכם ועבור משפחתכם בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

כמו שיכולתם ללמוד מהמאמר, כדי שייצור תוספת הכנסה שלכם באמת תעבוד בשבילכם, היא חייבת להתכוונן למטרות חלום שלכם, לדבר עם בן או בת הזוג שלכם על הנושאים שחשובים לכם. אני מודע לקשיים למצוא דרך להגשמת תוספת הכנסה מבלי לפגוע קשות בשעות הפנאי והמנוחה שלכם. יש בימינו מספר רב של אפשרויות להשיג תוספת הכנסה. הדרך חייבת להיות פשוטה מועילה ושימושית.

עכשיו אתם

עד כאן מניתי 3 טעויות קריטיות שהרבה מדי אנשים עושים כשהם מייצרים תוספת הכנסה, ופוגעים במו ידיהם באפקטיביות רמת החיים שלהם והגשמת החלום שלהם. מה תוכלו להוסיף על 3 הטעויות שמניתי? איזו עצה טובה תוכלו לתת לקוראים מניסיונכם? אנא, שתפו אותנו בתגובות, למטה, כדי שכולנו נוכל ללמוד ולצמוח.

הצעד הבא שלכם להצלחה

אהבתם? שתפו את המאמר עם החברים. רוצים לקבל ממני עוד הרבה טיפים מועילים, עצות שוות והדרכה מעשית לייצור אפקטיבי של מקור הכנסה נוסף שמביא תוספת הכנסה יעילה? הקליקו עכשיו על הקישור והורידו את "המדריך 3 צעדים קריטיים שיבטיחו לכם חשבון בנק מאוזן !" – במתנה ממני ולגמרי בחינם.

 

Print Friendly

אודות שלמה טופז

שלמה טופז, יועץ עסקי ויזם חברתי כלכלי – מסייע לאנשים שמתקשים לסגור את החודש להגדיל את ההכנסה החודשית שלהם, באמצעות מודל שיווקי מוכח וחדשני, שמאפשר להגיע ל 10,000 ₪ תוך 100 ימים בלבד, בהשקעה של שעה ביום בלבד.
להורדת מדריך בזק ובו 3 שלבים קריטיים שחייבים לעשות במיוחד אנשים מאד עסוקים על מנת לחיות ברווחה כלכלית!
לחץ כאן עכשיו על הקישור וקבלו את המדריך לגמרי בחינם!

השארת תגובה